Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Перший відкритий фестиваль літератури в Кривому Розі!

Перший відкритий фестиваль літератури в Кривому Розі!
2046 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про підсумки першого літературного конкурсу-фестивалю “Мрія та реальність”. Його присвятили 77-й річниці визволення міста від нацистських загарбників і 30-річчу літературного альманаху «Саксагань». Першим запровадив цю ініціативу Андрій Дюка, який наразі і є головним редактором альманаху. Він переконаний, що така ініціатива повинна об’єднати всіх, від 12-ти до 80-ти років. Мати спільну мірю, шукати натхнення разом – ось що змушує людей ставати трохи ближчими один до одного.

В першу чергу організатори конкурсу мріють, аби фестиваль “Мрія та реальність” зміг перетворитись не на одноразову акцію, а на постійний фестиваль, який проходитиме щороку. На ньому вони об’єднуватимуть тих, хто прагне сказати своє слово, бути почутим в різних жанрах мистецтва: літературі, живописі, театрі та інших. Проблема сучасного суспільства в тому, що ми всі слухаємо, проте чути не хочемо. Та й навіщо. Ми ж завжди можемо закритись в собі, проте в такій землі дуже важко вирости тому, хто освічуватиме нам дорогу до життя.

Як зазначив Андрій Дюка, в місті він отримав велику підтримку. Багато хто прагне допомагати з популяризацією та організацією конкурсу. Вчора, 18 лютого, відбулось святкове підбиття підсумків. Переможці вже встигли отримати свої нагоди. А багато хто отримав набагато більше. Адже для багатьох молодих авторів це стало справжнім бенефісом. Важливість цього конкурсу вимірюється в тому, що багато авторів представили свої робот перед багатотисячною публікою. За словами Олега Пономарьова, відомого поета і прозаїка, переможця і призера фестивалю у двох номінаціях, кожен виступ, перед такою аудиторією, він неначе перший. Тож звикнути до цього неможливо. Всі сподіваються, що ця ініціатива стане постійною. І подарує авторам можливість демонструвати свої навички на публіці. Адже будь-хто пише для того, аби бути почутим.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео