Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

25 ударів молотком по голові: як в Кам'янському проводять час знайомі?

25 ударів молотком по голові: як в Кам'янському проводять час знайомі?
2615 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній злочинець знову відправиться за ґрати. Сьогодні повідомили про те, що нарешті завершилось розслідування справи стосовно вбивства, яке сталось у 2019 році. Воно затяглось через те, що спочатку не могли знайти вбивцю, а потім протягом певного часу ще шукали чоловіка, який це скоїв. За роки колишній злочинець навчився переховуватись.

Проте сьогодні пресслужба Дніпровської обласної прокуратури повідомила про те, що в справі поставили крапку. Як виявилось в смерті чоловіка винен злочинець-рецидивіст, якого раніше вже притягали до кримінальної відповідальності через те, що він скоїв тяжкий злочин. У 2019 році, у вересні, чоловік знаходився вдома у свого товариша, із яким в них зав’язалась сварка. Злочинець наніс постраждалому 25 ударів ножем. В результаті цього хазяїн будівлі одразу помер.

Аби все виглядало, як вбивство з метою пограбування, зловмисник виніс всі золоті прикраси, мобільний телефон матері загиблого чоловіка. Після чого зловмисник зник з місця скоєння події. Проте поліція протягом довгого часу намагалась спіймати рецидивіста. Тепер він відбуває своє покарання за представленим йому обвинуваченням.

Вироком Дніпровського районного суду Дніпродзержинська, адже суди в Україні не перейменовували, визнано 32-річного громадянина винним в скоєнні злочинів за статтями умисне вбивство і таємне викрадення чужого майна. Його засудили до 15 років позбавлення волі. Тож більшу частину свого життя він проведе в тюрмі. Місцеві жителі сподіваються, що через 15 років їм не доведеться пережити ще одну втрату. Проте це покаже лише час. А наразі всі радіють тому, що справу завершено.

А ми нагадуємо, що в Дніпрі все ще продовжують розшукувати 15-річну дівчинку, яка зникла ввечері та досі не повернулась додому. Родичі звертаються до кожного та просять про допомогу!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео