Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Лептоспіроз: як він потрапив до одного з господарств Новомосковщини?

Лептоспіроз: як він потрапив до одного з господарств Новомосковщини?
2042 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що в одному з господарств Новомосковщини, в селі Орлівщина було виявлено факт спалаху захворювань на лептоспіроз. Постраждали коні, які скоріше за все підхопили цю хворобу від гризунів. В господарстві Лисак А. О. наразі оголосили карантинні обмеження. Адже коні наразі хворіють двома типами вірусу. Один вбиває тварин, інший здатен завдати великої шкоди здоров'ю людей.

Державна комісія з протиепізоотичної направленості допомагає власникам угіддя подолати наслідки спалаху епідемії. Також вони намагаються зробити все для того, аби уникнути розповсюдження цієї хвороби по Дніпровщині.

Нагадуємо, що лептоспіроз є однією із найрозповсюдженіших природно-вогнищевих хвороб. Вона є небезпечною як для людей, так і для тварин. Найчастіше переносять цю хворобу гризуни. Що ж стосується місць, де найчастіше отримують ураження, то найбільш небезпечними є болота, приозерні зарості та заплави річок. Людина може заразитись від свійських тварин, які можуть підхопити хворобу від диких. За словами комісії, найнебезпечнішими носіями лептоспірозу є гризуни та собаки. Тож вони застерігають населення та просять бути якомога обережнішими.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео