Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Справжній снігомобіль в Дніпрі!

Справжній снігомобіль в Дніпрі!
9826 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпро все ще вкриває снігом, проте вже не так холодно, як було тиждень тому. Тож ентузіасти вирішили, що створити звичайного сніговика буде занадто просто, тож чому б не створити “снігомобіль”? На нього можна подивитись на березі річки Самара. Спочатку прагнули створити велику машину швидкої допомоги, проте, коли люди зрозуміли, що лід досить крихкий, вирішили зліпити щось менше за розмірами. Тож тепер на річці красується Volkswagen Beetle.

“Скажу, що збиралися ліпити трохи інше. Повинна була бути швидка, але не вийшло. Зібрали половину потрібного снігу, почав тріщати лід, і ми змушені були зупинитися. Подумавши трохи, прийняли рішення робити з того що є”. Виліпивши корпус, колеса та всі деталі автівки, вони почали окреслювати найменші частинки всього механізму. Коли ліпка снігової красуні була завершена, автівку перефарбували у фіолетовий колір. Аби авто було схожим саме на себе, окрім вікон зафарбували ще й колеса. Тепер вони мають чорні шини та червоні диски.

Цього року жителі Дніпра просто вражають своєю творчістю та веселим настроєм. На території міста збудували вже три автівки, багато сніговиків та різноманітних фігур тварин. Також на одній з вулиць все ще радує місцеве населення крокодил.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео