Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ревнощі, які ламають життя: в Кривому Розі чоловік вбив співмешканку через ревнощі!

Ревнощі, які ламають життя: в Кривому Розі чоловік вбив співмешканку через ревнощі!
2543 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні поліція затримала чоловіка за підозрою у вбивстві. 32-річного чоловіка звинувачують у вбивстві через ревнощі. За даними пресслужби поліції чоловік та жінка сильно посварились через те, що він запідозрив кохану у зраді. 32-річний чоловік не витримавши сильної напруги наніс жінці 16 ножових поранень. Така велика кількість ударів разом із великою втратою крові виявились несумісними з життям. 28-річна жінка померла просто на місці. Проте зловмисник не розгубився та одразу втік з місця скоєння злочину.

Але далеко піти йому не вдалось, і через декілька годин його вже затримала поліція. Зараз його справу передають до суду, який і повинен буде йому обрати покарання. Якщо в слідчих вийде довести його провину у навмисному вбивстві, чоловікові загрожуватиме від 10 до 15 років в’язниці. Проте слідство все ще триває. Тож можливо розкриються якісь інші обставини цієї події. А поки поліція намагається з’ясувати подробиці справи, ми нагадуємо, що нещодавно в Дніпрі пенсіонерка зарізала свого співмешканця. Після цього вона сама ж зателефонувала до поліції. Жінку засудили до 15 років позбавлення волі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео