Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Випав з 5 поверху: як батько спостерігав за сином?

Випав з 5 поверху: як батько спостерігав за сином?
1156 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні вночі з 22 на 23 лютого в Дніпрі сталась жахлива подія. В Саксаганському районі Кривого Рогу з вікна випав маленький хлопчик. На його щастя, травми виявились сумісними із життям. Зараз за ним спостерігають лікарі, проте його життю нічого не загрожує.

Оксана Лесосен прокоментувала цю ситуацію наступним чином: «На вулиці Покровській з 5 поверху одного з будинків випав 10-річний хлопчик. В результаті падіння він отримав значні тілесні ушкодження та був доставлений в дитячу лікарню №8. Даний факт зареєстрований в журналі єдиного реєстру. Наразі співробітники поліції встановлюють всі обставини події”.

Також в поліції розповіли про те, що на момент цієї події батько дитини перебував вдома. Він був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Тож за однією з версій слідства чоловік може бути причетним до того, що трапилось. Дитина наразі перебуває в реанімації. Лікарі повідомляють, що у хлопчика закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, компресійний перелом хребта, а також закрита травма живота. Як триватиме лікування та які наслідки чекатимуть на дитину в майбутньому, поки сказати важко. Проте лікарі пообіцяли зробити все можливе для того, щоб з ним все було гаразд.

Слідство наразі перевіряє версію, згідно з якою, батько міг у стані алкогольного сп’яніння або штовхнути хлопчика, або сильно налякати, через що дитина й випала з вікна. Проте слідство також припускає й те, що така ситуація може бути й випадковістю у разі халатного виконання батьківських обов’язків. Після остаточного рішення стосовно того, що все ж таки трапилось поліція повідомить, яке покарання чекатиме на батька. А поки дитина перебуває в реанімації, тож поговорити з нею слідчі не мають можливості. Лікарі не можуть точно сказати, коли переведуть хлопчика до звичайної палати.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео