• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Регіони України
  5. Пів тисячі паків із сигаретами: як поліція Кривого Рогу проводить боротьбу із контрабандою?
Пів тисячі паків із сигаретами: як поліція Кривого Рогу проводить боротьбу із контрабандою?
  • УКРАЇНА ІНФОРМ
  • 26 лютого 2021, 20:20
  • 9615

Пів тисячі паків із сигаретами: як поліція Кривого Рогу проводить боротьбу із контрабандою?

Патрульна поліція Кривого Рогу розповіла про те, що сьогодні на вулиці вони затримали жінку, яка продавала цигарки, невідомого походження. Коли поліція спробувала з’ясувати в жінки, що саме вона продає та звідки вона це взяла, вона не змогла сказати нічого путнього, бо ні документів, ні посвідчень вона не мала.

На одній з вулиць Саксаганського району 25 лютого дільничні під час перевірки території виявили жінку, яка продавала цигарки без відповідних документів. Правоохоронці вилучили у неї близько півтисячі пачок контрафактних сигарет. Просто на місці на жінку склали протокол. Їй висунули обвинувачення за статтею 164-5 Кримінального кодексу України. Тепер її обвинувачують у «Зберіганні або транспортуванні алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка». Тепер жінці світить кримінальне покарання у вигляді штрафу, або позбавлення волі.

За даними поліції, скоро всі матеріали слідства будуть передані до суду. Там вирішуватимуть подальшу долю цієї жінки. Правоохоронні органи вже давно проводять розслідування за фактом переміщення та продажу речовин невідомого походження. Це пов’язано із тим, що досить частими стали випадки незаконного вторгнення контрабандистів на територію України. Прикордонні служби вже не вперше повідомляють про спроби перенесення до України незаконної партії цигарок. Остання така невдала спроба завершилась вчора. Прикордонники намагались спіймати чотирьох невідомих, які спробували перенести свої пакунки на територію України. Проте через те, що контрабандисти рано побачили службовців, вони змогли сховатись за рельєфними перепадами. Проте всю партію цигарок вони все ж таки покинули.


Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє