Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Двоє в масках пограбували АТБ під Дніпром!

Двоє в масках пограбували АТБ під Дніпром!
8765 ПЕРЕГЛЯДІВ

В АТБ розповіли про те, що сталось вчора ввечері. За їхніми словами, двоє невідомих намагались увірватись до магазину та винести з нього гроші. Проте працівники закладу зчинили опір, через що все пішло не зовсім так, як очікували зловмисники.

В місті Кам’янське до супермаркету увірвались двоє грабіжників. Зробили вони це, на подив, не через основний, а через службовий вхід, через що в поліції виникло дуже багато питань. По-перше, чому він був незачинений, а по-друге, чи не з персоналу самого супермаркету ці двоє? Адже, погрожуючи фізичним насильством, двоє чоловіків вимагали в працівників “АТБ” досить велику суму коштів.

Спочатку вони намагались загрожувати жінці-касиру, яка сиділа на своєму робочому місці. Проте вона не лише не відкрила касу, а й почала чинити опір. Під час боротьби жінка змогла вибити з рук одного зі зловмисників пістолет. Проте сильно це не допомогло, через те, що другий злочинець в цей час відібрав ключі від сейфа в адміністраторки закладу. Отримавши те, чого вони так прагнули, чоловіки відкрили місце, де зберігаються гроші, забрали звідти 53 000 гривень та зникли обидва.

На щастя, постраждалих в цій події немає. Всі залишились живими та здоровими. Тому поліція звертається до всіх, хто бачив щось дивне на вулиці Василя Стуса, із проханням повідомити все, що ви бачили. Адже, можливо саме ваша інформація і зіграє вирішальну роль в ході розслідування справи. Ті двоє, ніби зникли в повітрі, після того, як вкрали гроші. Тож якщо ви знаєте, на чому та куди вони вирушили, або можливо чули щось підозріле, повідомте правоохоронні органи. Адже жодна інформація не буде зайвою. А ми нагадуємо, що це далеко не перша спроба пограбування торгової марки АТБ. Раніше повідомлялось, що в Дніпрі чоловік намагався винести продукти із магазину.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео