Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За 10 місяців на Волині укладено 192 шлюби громадян України з іноземцями

За 10 місяців на Волині укладено 192 шлюби громадян України з іноземцями
249555 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щороку збільшується кількість українців, які бажають створити сім’ю з іноземцями. Серед вимог державної реєстрації такого шлюбу є те, що іноземець в момент реєстрації має легально перебувати на території нашої держави.
Станом на 1 листопада 2021 року відділи державної реєстрації актів цивільного стану Волинської області зареєстрували 192 інтернаціональних шлюби. 148 пар закоханих скористалися послугою “Шлюб за добу”.
Найчастіше українці одружувалися з іноземцями у Луцькому відділі ДРАЦС у Луцькому районі - тут зареєстровано 64 таких шлюби, 58 з них - за скороченою процедурою. У відділі ДРАЦС у Луцьку побралося 58 пар, де один з подружжя - іноземець, 47 пар закоханих скористалися послугою “Шлюб за добу”. Також 29 громадян інших держав обрали для реєстрації шлюбу Ковельський відділ ДРАЦС у Ковельському районі.
Іноземці та особи без громадянства для державної реєстрації шлюбу в Україні повинні пред'явити паспортний документ або документ, що посвідчує особу без громадянства заявника. Якщо особа раніше перебувала у шлюбі, подається документ про припинення попереднього шлюбу або визнання його недійсним. Також потрібно надати посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України.
Усі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій були видані. Документи, що складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.
У разі пред’явлення посвідки на постійне чи тимчасове проживання орган державної реєстрації актів цивільного стану здійснює її перевірку за допомогою сервісу Державної міграційної служби України згідно з відомостями про недійсні документи.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео