Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Видані окупантами акти – фейк без правових наслідків

Видані окупантами акти – фейк без правових наслідків
423867 ПЕРЕГЛЯДІВ
Діяльність тимчасових окупаційних сил та тимчасових окупаційних адміністрацій є незаконною і видані у зв’язку з такою діяльністю акти – абсолютний фейк без правових наслідків.
В нашій країні діє принцип верховенства права, а Конституція України має найвищу юридичну силу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
За порушення визначених українським законодавством прав і свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях відповідальність несе російська федерація як держава-окупант.
Наголошуємо, що примусове набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованих територіях, громадянства російської федерації не є підставою для втрати українського громадянства і, відповідно, не визнається Україною.
Нагадуємо, що будь-яка нормотворча діяльність окупантів не створює жодних правових наслідків, а нікчемність цих актів не підлягає оскарженню і не може бути скасована.
Все буде Україна!

 

Теги: юстиція Сумщини, право, закон

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео