Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив нову програму діяльності уряду, яка направлена на покращення рівня добробуту населення країни

Кабінет Міністрів України затвердив нову програму діяльності уряду, яка направлена на покращення рівня добробуту населення країни
4406 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кабінет Міністрів України затвердив нову програму діяльності, яку найближчими днями подадуть до розгляду у Верховній Раді. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram.

 

Відомо, що нова програма діяльності уряду буде направлена на покращення рівня добробуту населення країни, побудову ефективної економіки, попри ті корективи, які внесла корона вірусна криза.

 

Також в пріоритеті стоять питання з розвитку підприємництва та створенні нових робочих місць для українців. 

 

Увагу буде приділено також розвитку освіти, культури й науки, сфери послуг та захисту територіальної цілісності нашої держави.

Теги: Інформаційне Агентство,УКРАЇНА ІНФОРМ,Коронавірус,Кабінет Міністрів України,Денис Шмигаль

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення