• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Уряд
  5. Хворі на цукровий діабет діти просять допомоги у президента
Хворі на цукровий діабет діти просять допомоги у президента
  • УКРАЇНА ІНФОРМ
  • 25 вересня 2019, 03:00
  • 62031

Хворі на цукровий діабет діти просять допомоги у президента

Дітлахи, що страждають на інсулінозалежний цукровий діабет, з усіх куточків країни записали відеозвернення, у якому призначають президентові зустріч 3 жовтня в Києві, поблизу арки Дружби народів. 

Відео записували й у Дніпрі. Представники місцевої громадської організації “Щасливий діабет” розказали, чому та навіщо прагнуть зустрітися з Володимиром Зеленським.

“Ми хочемо досягти того, щоб наші діти отримували необхідні витратні матеріали. Раніше була спеціальна програма для дітей з діабетом, але її припинили. Діти більше не отримують такий необхідний гормон, як глюкагон, який не давав впасти в кому у випадку гіпоглікемії”,- розповіла членкиня правління ГО “Щасливий діабет” Ярослава Васьковська.

За словами Ярослави, аби просто підтримувати життя своїх дітей щомісяця, їм необхідно щонайменше 3 тис. грн на витратні матеріали: тест-смужки, голки та ланцети. Якщо ж у дитини стоїть сенсор або спеціальна помпа,  сума сягає вже 13 тис. грн.

Нині на Дніпропетровщині хворі на цукровий діабет діти отримують лише по півтори тест-смужки на добу. Хоча за законодавством їм мають надавати чотири, а реальні витрати – до 20-ти в день. Також щомісяця – півтори тисячі гривень пенсії та інсулін, за яким доводиться стояти в чергах.

“Тому ми вирішили зробити всеукраїнське звернення, бо єдиною надією є наш гарант, оскільки місцева влада допомогти нам із забезпеченням не може, у них недостатньо бюджетних коштів”,- пояснює керівниця ГО “Щасливий інсулін” Владислава Машталір

Окрім браку коштів та медикаментів, діабетикам доводиться долати й інші перешкоди. Дітей не дуже охоче беруть до дитсадків, шкіл, літніх таборів та спортивних секцій. Тож своє звернення гаранту дітлахи закінчують запитанням: “То що,пане президенте, нам є про шо поговорити?”

Запросили гаранта на зустріч 3 жовтня о 10:00 біля арки Дружби народів.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє