• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Уряд
  5. Практична фаза розведення військ біля Петрівського завершилася
Практична фаза розведення військ біля Петрівського завершилася
  • УКРАЇНА ІНФОРМ
  • 11 листопада 2019, 02:00
  • 174377

Практична фаза розведення військ біля Петрівського завершилася

11 листопада на лінії розмежування на Донеччині біля Богданівки та Петрівського завершилася практична фаза розведення сил та засобів.

Начальник пресцентру штабу ООС Андрій Агеєв у коментарі УНІАН повідомив: “На ділянці розведення № 3 в районі населених пунктів Богданівка та Петрівське 11 листопада до 12.00 завершилась третя доба від початку розведення – сили та засоби розведені”.

За словами військового, далі українська сторона має повідомити МЗС та ОБСЄ про завершення фази. Після цього ОБСЄ проводить верифікацію за допомогою квадрокоптерів.

Відзавтра починається наступна фаза - розмінування ділянки силами Державної служби з надзвичайних ситуацій. За розрахунками військових, триватиме вона близько тижня.

Напередодні, 10 листопада, 11 військовослужбовців ЗСУ та 14 одиниць озброєння змінили своє тактичне положення. На нових позиціях побудували бліндажі для армійців, їдальню, сховища для боєприпасів та продовольства, лазню з парною та санітарні споруди. Всі приміщення - з обігрівачами та запасом дров для опалення. 

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє