Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​Викинуті батарейки отруюють землю

​Викинуті батарейки отруюють землю
174338 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проблеми теперішнього часу з екологією не можуть залишити байдужим нікого.?list=PLKpo00yO3k13n2kg1xNicY9-2B28n5y2I"> Одну з них, а саме неправильний збут використаних батарейок підняли в проєкті "7218". 

 

Коли ми викидаємо використану батарейку, вона на 50 років залишає 16 квадратних метрів родючого ґрунту абсолютно безжиттєвим.

  "На превеликий жаль, в Україні на сьогоднішній день не була перероблена жодна батарейка", - повідомила засновниця проекту "Україна без сміття"; учасниця форуму "Валить нельзя остаться" Євгенія Аратовська.

Не дивлячись на те, що вже давно в Україні існують пункти прийому використаних батарейок, так і не вдалося налагодити їх переробку, розповіла Євгенія. За її словами, країна витрачає величезні кошти, придбаючи за кордоном те, що можна отримувати безпосередньо у процесі переробки відходів.

Наприклад, ми закуповуємо для внутрішніх потреб бите скло і паперові відходи у Білорусі та странах Африки замість того, щоб налагодити роздільне збирання сміття.

50 тонн батарейок були зібрані на сьогоднішній день в Україні завдяки проекту "Батарейки, здавайтесь", розпочатому у Дніпрі. В результаті їх переробки можна було б отримувати дуже багато корисних речовин, у тому числі важкі метали та графіт.

 

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео