Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 2020 ПІД ЗАГРОЗОЮ

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 2020 ПІД ЗАГРОЗОЮ
197854 ПЕРЕГЛЯДІВ

До святкування Дня Незалежності України лишилось менше місяця, проте київська міська рада ще не отримала вказівок про підготовку до заходу.

"... не надходили доручення про формування робочої групи з підготовки до святкування в 2020 році Дня Незалежності України, а також про підготовку пропозицій до відповідного Указу Президента України", - йдеться у відповіді на запит з проханням оприлюднити план проведення Дня Незалежності.
Як повідомляє КМДА, святкування відбудеться на міському рівні, із дотриманням карантинних норм і безпеки громадян. Які заме заходи відбудуться і як планують забезпечити безпечне перебування на цих заходах поки що не повідомляють.
Нагадаємо, що щорічно за 50-60 днів до свята створювали спеціальну групу з підготовки та проведення, на базі Кабінету Міністрів та Офісу президента, а згодом, 24 липня оприлюднювали документ із планом заходу. Незважаючи на те, що цьогорічний документ ще не побачив світ, в офісі президента повідомляють, що він готовий і чекає на підпис.

Теги: Інформаційне агентство

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення