Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У прокуратурі обговорили особливості досудового розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту

У прокуратурі обговорили особливості досудового розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту
34040 ПЕРЕГЛЯДІВ

16 грудня 2020 року, під головуванням керівника Донецької обласної прокуратури Євгена Білоусова проведено робочу зустріч з Мартіном Кулішеком - головою регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу у м. Маріуполь.

Участь у заході взяли заступник керівника обласної прокуратури та начальник управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Донецькій області та в умовах збройного конфлікту.

Відкриваючи зустріч Євген Білоусов поінформував учасників про основні результати роботи обласної прокуратури. Особливу увагу приділив проведенню досудового розслідування найтяжчих злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях в умовах збройного конфлікту.

Учасники обговорили подальшу співпрацю, мета якої - підвищення ефективної діяльності у різних сферах забезпечення громадської безпеки, а також запровадження дієвих механізмів роботи та створення спільних робочих груп за пріоритетними напрямками діяльності.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео