Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Невже в Україні припиниться падіння промвиробництва, що нам показав листопад?

142365 ПЕРЕГЛЯДІВ

Декілька останніх років промисловість України давала нестабільні показники. Це не означало тотального краху для даного напрямку, але падіння — це завжди падіння. Навряд чи хтось, отримавши менше прибутку зрадів, і вирішив, що все гаразд, що так і має бути. Таке трапляється лише в Утопії.

Та нещодавно ВР України отримала звіт про те, що падіння промвиробництва в Україні майже припинилося. Це дає надію на те, що скоро ми зможемо припинити це взагалі. У порівнянні із листопадом 2019, у листопаді 2020 падіння знизилось аж на 0,3%. А якщо до цього додати ще й корекцію календарних днів, то показник взагалі складатиме 0,1%. Статистика Госслужби України наразі тішить наших економістів та аналітиків.

Відносно жовтня 2020 року промвиробництво виросло в листопаді на 1,1%, а з урахуванням сезонної корекції — на 1,5%. Падіння індексу промислової продукції з переробки по аналогії з минулим роком складає 3,4%.

Що ж стосується видобувної промисловості, то в листопаді вона зросла на 1,8%, що свідчить про стабілізацію ринку. Виробництво товарів народного споживання зросло на 6,4%, товарів тривалого використання — на 17,4%, виробництво енергії — на 2,4%. У той же час виробництво товарів короткострокового споживання щодо торішнього листопада впало на 4,3%, а інвестиційних товарів — відразу на 18,7%.

Тож як нам демонструє статистика, ми майже подолали падіння промвиробництва. А це означає, що найближчим часом наша економіка зазнає значного зросту. Проте це лише прогнози аналітиків. Як воно буде насправді наразі спрогнозувати важко. Але можна стверджувати одне — позитивні зміни — це завжди на краще.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео