Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вже скоро ВМС озброять “Нептуном”, тож вони стануть набагато сильнішим ракетним дивізіоном!

Вже скоро ВМС озброять “Нептуном”, тож вони стануть набагато сильнішим ракетним дивізіоном!
177507 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тепер в Україні буде свій особливий дивізіон, який буде озброєним береговим комплексом РК-360 МЦ “Нептун”. Про це нещодавно повідомив голова Військово-морських сил України. Тепер один із підрозділів будуть навчати особливим навичкам володіння зброєю такого типу.

Олексій Неїжпапа розповів про всі переваги такого дивізіону. Він повідомив, що наразі повним ходом триває підготовка до прийняття першого дивізіонного комплекту берегового ракетного комплексу РК-360 МЦ “Нептун” у цьому році. Ще нещодавно це було лише планом на наступний рік, проте наразі ВСУ вже готові прийняти першу партію установок.

Про прийняття на озброєння берегового ракетного комплексу “Нептун” говорили ще влітку. А в серпні Андрій Таран підписав наказ про обов’язкове введення цього типу озброєння.

Які переваги воно має? За словами Неїжпапи, “Нептун” має в собі протикорабельну ракету Р-360 вагою у 870 кг, маса її бойової частини складає аж 150 кг. А от дальність пострілу просто вражає, адже дорівнює аж 280 км. Максимальна швидкість польоту складає 900 кілометрів за годину. Висота – від 3 до 10 м. Одночасно з “Нептуна” можна запустити до 24 ракет.

За словами голови ВСУ, цей комплекс допоможе нашим воєнним стати більш мобільними у разі настання небезпеки. Адже для вдалого початку використання комплексу він має знаходитись не менше ніж у 25 км від необхідного місця. Розгортається він повністю до ідеальної бойової форми за 15 хвилин.

Також його перевага в тому, що він має універсальну самохідну пускову установку, транспортну машину для перевезення ракет, транспортно-заряджаючу машину та командно-штабний модуль. Тож це надасть змогу військовим робити все швидко і максимально якісно. А в бою кожна секунда важлива. Ніколи не знаєш, що чекатиме тебе через декілька хвилин, не те що через годину чи дві.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео