Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кукурудза починає дорожчати: чому аграрії стримують продаж?

Кукурудза починає дорожчати: чому аграрії стримують продаж?
11458 ПЕРЕГЛЯДІВ

В січні в портах України масово почала дешевшати кукурудза. Проте із середини поточного тижня ситуація сильно змінилась, і ціни навпаки почали рости. Анна Танська розповіла, що цьому сильно посприяло те, що українські аграрії почали стримувати продаж. Також вагоме місце посідає й те, що заразі іде спроба зміцнення котирувань нафти. А в Південній Америці зараз неоднозначні перспективи виробництва кукурудзи та сої.

На думку деяких аналітиків, ми можемо самостійно скорегувати приріст цін. Це дасть Україні вагому перевагу перед іншими країнами. Але самостійне корегування може відбуватись лише в тому випадку, якщо ми будемо мати стабільний врожай. Та на думку аналітиків, про це казати поки зарано, адже в Україні лише завершився посів цієї культури. як надалі складатиметься доля початків, поки невідомо. Адже дехто переконаний в тому, що всі погодні умови сприятимуть розвитку та великому врожаю. А от дехто переконаний в тому, що цього року ми можемо отримати невеликий врожай.

Також варто зауважити, що Україна займає далеко не перші позиції серед тих, хто займається продажем цієї культури. Саме тому, переконані експерти, важливо якомога обережніше поводитись із цінником.


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео