Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Нарешті нам розкажуть, що саме відбулося тоді, під час катастрофи в літаку МАУ!

Нарешті нам розкажуть, що саме відбулося тоді, під час катастрофи в літаку МАУ!
1755 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом довгого часу Іран намагався приховати те, що відбулось в той страшний день. Понад рік влада України намагалась якось пришвидшити хід розслідування і робила все можливе, аби Іран не приховував правду і не намагався врятувати винних, а чесно покарав тих, хто винен у смерті багатьох людей. В січні 2020 року під час перельоту на борту МАУ померло 176 осіб. Спочатку влада Ірану намагалась видати все це за нещасний випадок. Проте чорні скрині відкрито і нарешті, більше ніж через рік, нам сказали, хто винен у смерті стількох людей.

Дійсно, в тому, що сталося винні військові Ірану. Вони випустили ракету в мирний літак, в той час, як це було під забороною. Але багато хто був переконаний в тому, що ми вже ніколи не дізнаємось імена винних. Але сьогодні глава Судово-юридичної організації збройних сил Ірану, Шокролла Бахрамі, зазначив, що ця справа зараз знаходиться в процесі складання обвинувального висновку. Тим, хто винен у цій ситуації вже висувають обвинувачення. Для того, аби суд був чесним, після попереднього процесу, будуть відбуватись слухання, на яких присутніми будуть і винуватці, і сім’ї тих, хто загинув в той день.

Тож справедливому вироку таки бути, проте що ж стосується виплати відшкодування сім’ям постраждалих з боку влади Ірану, поки нічого не чутно. Але наша влада переконана, що якщо справа зрушила з мертвої точки, то тепер вона вже точно повинна бути доведеною до кінця. Принаймні вони робитимуть все можливе для того, щоб винних покарали, а постраждалі отримали своє відшкодування. Так, всі розуміють, що померлих це не поверне. Адже ніщо не може повернути тих, кого забрало небо. Проте винні мають бути покараними, аби більше ніхто й ніколи не переживав цей жах. А ми повідомимо вам, яке рішення винесе суд, і як відповідатимуть за скоєне винні.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео