Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу

Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу
409235 ПЕРЕГЛЯДІВ

❗️Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

Гортаючи сторінки історії, сьогодні зупиняємось на 1944 році, згадуючи депортацію корінного народу з Кримського півострова.

Це біда, яка забрала людські життя та знищила все духовне та культурне, з любов’ю зрощене в Криму. Півострів став плацдармом для переслідувань, несправедливості та антилюдяності.

Здавалося, стільки часу минуло і всі лиха позаду. Однак після окупації Криму росія поновила утиски кримських татар. Тож знову валіза, знову вокзал, знову — квиток у невідомість. І знову — все це з вини Кремля.

Маємо пам’ятати про страшну трагедію кримськотатарського народу, вшанувати пам'ять жертв геноциду та прискорити настання того дня, коли кримські татари та українці повернуться до рідних домівок.

Крим — це Україна. А «руский мір» маршрут уже знає.

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia, closethesky

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео