Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Що не вдалося Україні реформувати за вимогою ЄС

Що не вдалося Україні реформувати за вимогою ЄС
186194 ПЕРЕГЛЯДІВ

Європейська комісія боротьби з расизмом та нетерпимістю незадоволена тим, що в Україні виконуються вимоги європейського уряду лише частково

Європейська комісія боротьби з расизмом та нетерпимістю незадоволена тим, що в Україні виконуються вимоги європейського уряду лише частково.
Однією з таких, було створення спеціального органу, який би вирішував задачі координації роботи уряду у сфері боротьби з дискримінацією та расизмом.
На думку ЄКРН в нашій державі слід створити окремий орган, адже Верховна рада не є пристосованою для цієї роботи, адже сама установа є незалежною установою. Міністерство культури, яке в свій час певний термін вирішувало питання дискримінації також не підходить на цю роль, адже воно виконує лише процес обміну інформацією, а реально проблему вирішити не може. Саме про це і говориться у звіті.
«Україна повинна скоординувати свої зусилля, щоб направити боротьбу з дискримінацією та нетерпимістю у потрібне русло. Саме тому, слід розширювати повноваження новостворених органів, які на даний момент обмежуються вирішенням проблем виключно з етнічними меншинами. Не більше», - йде мова у звіті комісії.
Більше того, на даний момент в Україні ще досі немає ефективної процедури визначення статусу біженця та надання вимушеним переселенцям відповідних гарантій.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео