Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Завершене позачергове засідання Верховної Ради від 22 травня.

Завершене позачергове засідання Верховної Ради від 22 травня.
224457 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в Раді відбулося обговорення запропонованих Володимиром Зеленським законопроектів про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» та про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі».

У Верховній Раді думки щодо висунутих президентом законопроектів розділилися. Так, представник з партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов сказав: «Наша фракція не буде підтримувати цей проект»

Представник від партії «Відродження» Анатон Яценко також закликав не голосувати за дані закони.

Ось, що з цього приводу думають представники інших партій:

«Самопоміч»: «Мажоритарка коштує людям сотні мільйонів гривень. Хочете відкриті списки – відкрийте списки, кожна партія.»

«Воля народу»: «Мажоритарна система є єдиною системою, де диктат може дивитися людям в очі. Закритим спискам – ні. Відкриті списки повинні бути.»

«Радикальна партія»: «Те, що відбувається сьогодні – демонстрація, що президент топчеться ногами по конституції.» Таку думку висловив лідер партії Олег Ляшко.

«Опоблок»: «Ми за ухвалення виборчого кодексу»

«Батьківщина»: «Треба негайно міняти виборчий закон. Це основа політичної системи в Україні. Добре, що запропонували нову виборчу систему. Давайте проголосуємо за неї та зробимо перший крок»

«Народний фронт»: «Вчора президент зробив помилку – порушив конституцію.»

В кінцевому рахунку депутати так і не змогли внести законопроекти президента до порядку денного. За це проголосувало всього 92 з потрібних 226 парламентаря.

Наступне позачергове засідання Верховної Ради планується на 28 травня 2019 року.

Теги: Верховна Рада України,Рада,законопроекти

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення