Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Зеленського прокоментували докази про відсутність коаліції у Верховній Раді

У Зеленського прокоментували докази про відсутність коаліції у Верховній Раді
196565 ПЕРЕГЛЯДІВ

"У Президента виникло право достроково припинити повноваження Верховної Ради на підставі Конституції України, оскільки на момент, коли він набув повноважень, коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України була відсутність більш ніж 1 місяць. Докази відсутності коаліції були надані Юридичним департаментом Адміністрації Президента України шляхом аналітики", - наголосив Веніславський, у відповідь на запитання судді-доповідача,­­- “Звідки у Президента інформація про Позиція Адміністрації Президента України про відсутність коаліції у Верховній Раді України полягає у аналізі Юридичного департаменту АПУ шляхом аналітики. Про це заявив представник Президента в КСУ Федір Веніславський під час засідання КСУ.

відсутність коаліції.”

Він повідомляє що в АПУ пов'язують право Президента на розпуск ради з юридичним фактом скорочення кількості народних депутатів – членів коаліції до рівня менше, ніж визначено з Конституцією кількістю.

У той же час, суддя доповідач Віктор Кривенко додав, що Адміністрація Президента також як і Верховна Рада, не надала список членів коаліції. Також він повідомив, що немає доказів, які б доводили факт бездіяльності парламенту.

11.05.2019 о 10 ранку судді Конституційного суду України було розпочато засідання справи щодо визначення конституційності розпуску Верховної Ради Президентом Володимиром Зеленським.

Факт відсутності коаліції у парламенті стане основним аргументом Адміністрації Президента України під час доведення у Конституційному суді конституційності указу Глави держави про розпуск Верховної Ради.

Теги: Рада Розпуск

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення