Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Верховною радою ухвалено Закон щодо спрощення умов ведення бізнесу

Верховною радою ухвалено Закон щодо спрощення умов ведення бізнесу
106041 ПЕРЕГЛЯДІВ

Урядовці сподіваються, що новий закон до 2020 року дасть значні прибутки у розмірі 40-60 млрд. грн

Законопроект було прийнято вчора. Новий закон – результат співпраці депутатів та уряду, а саме – Міністерства економічного розвитку та Міністерства агрополітики. При розробці даного законопроекту урядовці керувались ключовою метою – дерегулювати господарську діяльність підприємців, що дозволить оптимізувати адміністративні процедури, пов’язані із одержанням підприємцями прав на здійснення господарської діяльності.
Мінекономрозвитку зазначає: «Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» передбачає скасування 16 свідоцтв, сертифікатів, висновків та інших засобів державного регулювання, що дозволить бізнесменам витрачати менше зусиль і ресурсів на ведення бізнесу та зменшить корупційну складову».
Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко впевнений, що прийняття нового закону підвищить позицію України у рейтингу Doing Business. «Прийняття Закону – це ще один дієвий крок в напрямку приведення законодавства у відповідність до законодавства ЄС, а саме – в агропромисловому комплексі (стимулювання раціонального використання сільськогосподарських земель та спрощення орендних відносин), при провадженні господарської діяльності з виробництва та обігу органічної сільськогосподарської продукції», - зазначив Павленко.
Урядовці сподіваються, що новий закон до 2020 року дасть значні прибутки у розмірі 40-60 млрд. грн. Окрім цього значного економічного ефекту, він є важливим кроком у спрощенні умов ведення бізнесу для українських підприємців.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео