Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Справа держзради: в Верховній Раді закликають виступати проти нардепа Олега Волошина

Справа держзради: в Верховній Раді закликають виступати проти нардепа Олега Волошина
39736 ПЕРЕГЛЯДІВ

Депутати на засіданні у Верховній Раді рішуче закликають правоохоронні органи прийняти міри щодо Олега Волошина, який своїми заявами поставив під сумнів весь суверенітет держави. Нардеп, представник фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин наразі є підозрілим об’єктом серед депутатів ВР.


22 липня співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко написала в себе на сторінці у Фейсбук про те, що до Служби безпеки України активно надходять заяви на нардепа Олега Волошина від народних депутатів з різних фракцій.


Справа в тому, що українські політики підозрюють пана Олега в антиукраїнських поглядах. Представник фракції «Опозиційна платформа – За життя» не побоюючись, відкрито виступає проти України. Так пан Олег 17 липня, із трибуни у Верховній Раді, заявив, що в українській державі “не існує суверенітету”, а депутати фракції «Європейська солідарність» є зрадниками, яких потрібно посадити до в’язниці.


Ірина Геращенко під постом в мережі Фейсбук зазначила, що народні депутаті із фракцій “Європейська солідарність” “Голос” й “Слуга народу” звернулися до СБУ з закликами розпочати кримінальне провадження над нардепом Волошином. Депутатське звернення з підписами пані Ірина опублікувала у Фейсбук.


Нагадаємо, що 21 липня Олега Волошина під дверима Верховної Ради, на знак протесту, облили зеленкою.

Теги: Верховна Рада,Олег Волошин, держзрада,Інформаційне агентство,УКРАЇНА ІНФОРМ, новини України
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео