Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ексголову «Укравтодору» затримали в Польщі за підозру в корупційних злочинах

Ексголову «Укравтодору» затримали в Польщі за підозру в корупційних злочинах
177721 ПЕРЕГЛЯДІВ

Славоміра Новака колишнього керівника Державної служби автомобільних доріг України та ексміністра транспорту Польщі було затримано в ході українсько-польської антикорупційної операції на теренах Польщі за підозрою в участі злочинних діяннях.


Відомо, що пана Новака підозрюють в корупції. Його відкрито звинувачують в хабарництві. Раніше Славомір Новаков висував свою кандидатуру на посаду в «Укрзалізниці» в наглядову раду. Але наразі він є підозрілим в злочинній діяльності в сфері дорожнього господарства.


Пан Лещенко відповів, що Новаков був його конкурентом за посаду в «Укрзалізниці». Дві кандидатури Новака і Лещенка було запропоновано Номінаційному комітету, і більшість голосів було за Лещенка, який наразі є очільником наглядової ради в «Укрзалізниці».


Антикорупційне бюро України співпрацюючи з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Центральним антикорупційним бюро Польщі, проводять обшуки в Україні, а саме у Львові та Києві. А ще, в рамках українсько-польської антикорупційної співпраці розслідування проводиться також і в межах Польщі.


Представники НАБУ повідомляють, що польське антикорупційне бюро затримали в себе ексміністра транспорту Польщі, ексглаву «Укравтодору» та громадянина Польщі Славоміра Новака за підозрою в скоєнні корупційних злочинів.


Пан Новак з 2011 по 2013 рік займав посаду міністра транспорту Польщі, а з 2016 по 2019 – очільник «Укравтодору».Також підозру висувають польським екскомандиру військової частини Даріушу Завадка і бізнесмену Яцеку П, які входили в злочинне угрупування разом з Новаком.

Теги: Славомір Новак,НАБУ,Корупційні схеми,Інформаційне агентство,УКРАЇНА ІНФОРМ
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео