Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Скандальний закон буде відкликано

Скандальний закон буде відкликано
159076 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно всі ЗМІ «облетіла» новина про впровадження карної відповідальності за критику дій влади

Нещодавно всі ЗМІ «облетіла» новина про впровадження карної відповідальності за критику дій влади. Дана ініціатива поступила від депутата фракції «Народний фронт», Костянтина Матейченка.
Сьогодні його колеги заявляють, що дане рішення, висунути таку зміну в Карний кодекс, особиста ідея депутата, фракція навіть не приймала участі в обговоренні.
Суть закону представляє собою доповнення Карного кодексу України статтею №339-1. Взагалі, цей ініційований розділ зводу законів передбачає гарантування безпеки держави в рамках збереження авторитету влади держави, місцевого самоуправління, тощо. За критику дій державний органів можна отримати два роки виправних робіт або ув’язнення від 6 місяців до 3х років.
Подання такого законопроекту, Матейченко так: « Зараз на сході України не було б конфлікту, якщо б усі, хто займався там підривом авторитету влади, своєчасно отримали відповідне покарання».
Сама ж фракція «Народний фронт», заявляє, що даний закон суперечить основним принципам демократії. За словами Вікторії Сюмар – ніякий закон не може карати людину за критику, адже це особиста справа кожного.
Надалі, депутати «Народного фронту» збираються домогтися від Костянтина Матейченка відкликати свою скандальну ініціативу.
Нагадуємо, що законопроект вже пройшов реєстрацію у Верховній Раді України від 24 лютого цього року.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео