Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Безпека та оборона буде за стандартами НАТО

Безпека та оборона буде за стандартами НАТО
79659 ПЕРЕГЛЯДІВ

Звітуючи про 100 днів роботи Кабміну, Глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін розповів про майбутні зміни безпеки та оборони країни

Звітуючи про 100 днів роботи Кабміну, Глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін розповів про майбутні зміни безпеки та оборони країни. За словами чиновника, Україна готує зміни в оборонному секторі, аби чітко відповідати стандартам НАТО. Також міністр підкреслив, що уряд затвердив річну програму співпраці України і НАТО, в рамках якої і відбуватимуться зміни.
«Це не просто 50 сторінок тексту. Кожне слово має практичний вимір і значення. Ми працюватимемо над виконанням кожного заходу» - пояснив Клімкін.
Крім того міністр наголосив, що сьогодні українським Збройним силам допомагає 5 трастових фондів із НАТО, які займаються як і логістикою, так і допомогою пораненим воїнам. На думку Клімкіна, Україна повинна оволодіти стандартами НАТО, адже це стандарти цивілізованого світу.
Глава МЗС розповів про підсумки роботи власного відомства. Сьогодні Україну підтримує весь цивілізований світ: Європейський союз, країни «Великої сімки» та інші міжнародні організації. Також він окреслив завдання МЗС на міжнародній арені: «Без зайвої патетики вбачаю основне своє завдання і завдання Міністерства закордонних справ в тому, щоб всі лідери країн світу, всі політики, прості громадяни в усьому світі, які нас підтримують, прокидалися і ставили перед собою одне просте запитання: що сьогодні я маю зробити для України, яка страждає від російської агресії і підтримуваних нею терористів в Донецьку і Луганську, а ввечері, завершуючи свій день, щоб вони запитували, що саме вони зробили для України».
Клімкін наголосив, що світова спільнота демонструє єдність в українському питанні, а також нагадав, що санкції проти Росії можуть бути скасовані лише після повернення Криму та Донбасу під суверенітет України.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео