Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Військові «відбивали напад диверсантів» та «гасили пожежу» на арсеналах

Військові «відбивали напад диверсантів» та «гасили пожежу» на арсеналах
112156 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський перевірив бази зберігання зброї та боєприпасів.

На Одещині, Кіровоградщині і Хмельниччині тренувалися охорона та пожежно-рятувальні підрозділи арсеналів, баз зберігання зброї й боєприпасів.

За легендою тренувань, диверсійна група ворога атакувала склад з боєприпасами, попередньо здійснивши відволікаючий підпал іншого складу.

Завданням пожежної команди була ліквідація  загоряння під прикриттям оперативної бойової групи, підсиленої бронетехнікою.

За результатами тренувань командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр  Сирський надав високу оцінку підготовці та діям військовослужбовців. Він визначив завдання щодо подальшої роботи над забезпеченням надійної охорони складів, належних умов зберігання боєприпасів та якісної підготовки особового складу:

– Військовослужбовці діяли швидко, злагоджено і професійно. Видно, що в частині функціонує система підготовки особового складу. Зараз командування вживає заходів, щоби підрозділи, які охороняють бази зберігання зброї і боєприпасів, мали усе необхідне для цього.

– Протягом останніх років проведена колосальна робота. Але, звісно, нам ще є над чим працювати. Це стосується як облаштування сховищ, вдосконалення технічних засобів охорони, так і постійної інтенсивної підготовки особового складу. Оскільки безпека таких об’єктів – це людські життя, дрібниць тут не буває, – зазначив генерал-лейтенант Олександр Сирський, підсумовуючи результати тренувань.

Служба зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ Збройних Сил України

Теги: Сухопутні війська,Олександр Сирський,ЗСУ

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення