Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Прикапатті прокуратура вимагає повернути земельну громаді Городенки ділянку вартістю понад 2 млн грн

На Прикапатті прокуратура вимагає повернути земельну громаді Городенки ділянку вартістю понад 2 млн грн
85085 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тисменицькою місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву в інтересах держави про звільнення земельної ділянки загальною площею 22 га вартістю близько 2 млн грн.

Встановлено, що на підставі рішення одного із органів місцевого самоврядування Городенківського району із суб’єктом господарювання укладено договір оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.


Як з’ясувала прокуратура, передача в користування суб’єкту господарювання відбулася в порушення вимог земельного законодавства, оскільки земельні торги не проводилися, договір оренди у встановленому законом порядку не реєструвався.


Вказані дії органу місцевого самоврядування призвели до незаконного користування суб’єктом господарювання земельною ділянкою та втрати можливості отримання територіальною громадою селища відповідних капіталовкладень у бюджет за використання земельної ділянки.


Звертаючись до суду, прокуратура вимагає визнати незаконним і скасувати рішення органу місцевого самоврядування та звільнити незаконно зайняту земельну ділянку.Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

Теги: земля сільськогосподарське призначення прокуратура Прикарпаття Городенка

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео