Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Депутати незаконно роздали 16 земельних ділянок

Депутати незаконно роздали 16 земельних ділянок
28087 ПЕРЕГЛЯДІВ

13 серпня на сесії Білоцерківської міської ради приватним особам роздали 16 земельних ділянок. На одній з них розташована пам’ятка архітектури.Згоду на передачу земель біля річки Рось видала земельна комісія міста, яка не взяла до уваги зауваження управління архітектури. Ділянка належить до унікальних природних ландшафтів, будувати на такій землі заборонено законом.

«Видали підставним особам, щоб потім забрати собі, обікрали людей та порушили законодавство, - розказує громадський активіст Олег Блінов, - зборами громади тепер скасовуємо рішення та судимося із Білоцерківською міською радою».
Проте, депутати переконують, що землю ще не видали:
«Ці рішення ніяких наслідків не несуть, - говорить депутат 42-річний Олег Вовкотруб, - землю ще не виділили, якщо управління міста дадуть негативний висновок, то проєкти не затвердять».


Теги: Інформаційне агентство

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео