Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні посилять вимоги до якості харчування в навчальних закладах

В Україні посилять вимоги до якості харчування в навчальних закладах

В Україні з 20 вересня 2019 року почнуть діяти посилені вимоги до якості харчування у навчальних закладах, які передбачають запровадження системи державного контролю на всіх етапах виробництва харчових продуктів.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства. «Контроль за безпекою харчування у навчальних закладах з 20 вересня 2019 року буде здійснюватися за новими правилами. Зокрема, важливим нововведенням для компаній, які надають послуги харчування, стане введення системи НАССР (міжнародна система аналізу небезпечних факторів харчування – УНІАН)», – йдеться в повідомленні. Міністерство повідомляє, що така вимога передбачена Законом України «Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів», який набрав чинності 20 вересня 2015 року і передбачає 5-річний перехідний період для підприємств з малими потужностями. У більшості випадків – це і є суб’єкти господарювання, які надають послуги харчування в освітніх установах. Для цих компаній, за інформацією Міністерства, закон набуде чинності 20 вересня 2019 року. Мінагропрод повідомив, що підприємства, які надають послуги харчування в навчальних закладах, в 2019 році повинні бути внесені до Державного реєстру потужностей операторів ринку і мати можливість встановити інші компанії, які постачають їм харчові продукти, тобто забезпечити простежуваність. Як повідомляв УНІАН, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що створення нового контролю якості за харчовими продуктами є стратегічним пріоритетом уряду. За словами Гройсмана, досягти безпеки харчових продуктів можна завдяки реалізації комплексу заходів, які застосовуються в розвинених країнах світу.

unian.net

Теги: контроль якості, продукти, харчування, навчальні заклади

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення