Наступні 500 млн євро від МВФ Україна отримає після того, як запрацює антикорупційний суд - експерти

Наступні 500 млн євро від МВФ Україна отримає після того, як запрацює антикорупційний суд - експерти

Для отримання наступного траншу від ЄС необхідно завершити процедуру формування антикорупційного суду. Це одна з головних вимог МВФ - повідомляють економічні експерти.
"Для отримання наступного траншу треба нормально пройти процедуру формування антикорупційного суду та перевірити 1000 перших осіб держави. Аби ця система запрацювала, необхідно депутатів та чиновників перевірити", - заявив у прямому ефірі телеканалу Еспресо.TV інвестиційний банкір Сергій Фурса.
Також він зазначив, що антикорупційний суд повинен перевірити приблизно 1000 депутатів та чиновників.
Нагадаємо, вчора Україна отримала 500 млн євро - перший транш позики від МВФ в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги від ЄС. Дана сума є позикою до квітня 2033 року з відсотковою ставкою 1,25%. Загальна сума кредиту від МВФ, яку Україна має отримати в кілька етапів, складає 3,3 млрд євро.

Тегі: ЄС,транш,МВФ,антикорупційний суд,судова реформа
СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...