Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Віталій Кличко: «Враховуючи тенденції розвитку міста, бюджет Києва у 2022 році може становити понад 71 мільярд гривень»

Віталій Кличко: «Враховуючи тенденції розвитку міста, бюджет Києва у 2022 році може становити понад 71 мільярд гривень»
170067 ПЕРЕГЛЯДІВ

Враховуючи тенденції розвитку міста, бюджет Києва у 2022 році може становити понад 71 мільярд гривень. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на розширеному засіданні колегії КМДА.

За його словами, саме такий показник закладено у середньостроковому «Прогнозі бюджету міста Києва», який презентували під час засідання. Це – перший подібний прогноз кошторису, який розробила столична влада.

«Цей фінансовий прогноз стосується 2020-2022 років. І стане «дорожньою картою» для стратегії розвитку столиці. Бо саме запровадження середньострокового бюджетного планування має посилити бюджетну дисципліну. А також – запровадити ефективний механізм управління бюджетними коштами. Це – можливість планування ресурсів на перспективу. Визначення пріоритетів у використанні бюджетних коштів, їх ефективний розподіл. Середньострокове бюджетне планування надає більше можливостей і для реалізації довгострокових інфраструктурних проектів», – сказав мер столиці.

Віталій Кличко підкреслив, що враховуючи тенденції розвитку міста в 2020-2022 роках, прогнозується зростання валового регіонального продукту у Києві у межах 4,5-5,7%.

«Це дасть можливість істотно збільшити кошторис міста. Вже наступного року ми можемо отримати бюджет у майже 64 мільярда гривень. У 20121 – понад 68 мільярдів. А в планах на 2022 рік – 71 з половиною мільярдів гривень, – наголосив Віталій Кличко. – Для порівняння – у 2015 році бюджет столиці становив 31 мільярд гривень. Сьогодні, завдяки ефективним змінам в управлінні містом, ми отримали на цей рік бюджет понад 58 мільярдів».

Також Віталій Кличко зазначив, що збільшити надходження до бюджету планують, зокрема, і за рахунок проведення прозорих конкурсів на приватизацію об’єктів комунального майна та конкурсів на оренду торгівельних майданчиків.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення