Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Мінімальна заробітня плата в Україні зросте до 5 тисяч гривень

Мінімальна заробітня плата в Україні зросте до 5 тисяч гривень
16215 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 1 вересня мінімальна зарплата зросте на 277 гривень .

Сьогодні відбулося засідання Верховної Ради щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 1 вересня до 5000. “За” проголосувало 295 депутатів.

Представник “Слуги Народу”, нардеп Ірина Верещук, сказала, що пошук коштів на підвищення – це робота уряду.

“Ми повинні їх знайти. Для цього потрібно виконати низку завдань. Якщо потрібно це вирішити через законодавче поле – нехай звертаються, ми проголосуємо . Але не через позичання, не через боргові зашморги, а реальний сектор . Шляхом ущільнення , шляхом того , щоб не вимивалися гроші з держбюджету , шляхом посилення контролю над митницею, над податковими надходженнями. Але не шляхом тиску на бізнес ” – додала депутат.

“Впевнений, що депутати проголосують законопроект поданий від президента України за збільшення мінімальної заробітної плати до 5 000грн. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до 6 тисяч грн. І протягом 2021 року третя частина – ми збільшимо до 6 500 грн - повідомив Зеленський.

Нагадаємо, що мінімальна зарплата в Україні з 1 січня зросла на 550 грн і становить 4 тис. 723 грн на місяць або 28,31 за годину.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Верховна Рада,мінімальна заробітня плата
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео