Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Справу шістьох зухвалих крадіїв, які вчиняли крадіжки з підприємства, передано до суду

Справу шістьох зухвалих крадіїв, які вчиняли крадіжки з підприємства, передано до суду
225839 ПЕРЕГЛЯДІВ
Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду прокуратури Донецької області спрямовано до Іллічівського районного суду м. Маріуполя обвинувальний  акт за ч. 5 ст. 185 (крадіжка, вчинена організованою групою) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки) КК України стосовно шести місцевих мешканців, які у складі організованої злочинної групи спричинили підприємству збитків на суму понад 1 млн грн.
 
 
 
Нагадаємо, що у період з червня по серпень 2018 року п’ятеро мешканців Донецької області у віці від 20 до 36 років, вступивши у злочинну змову з 36-річним керівником структури, до службових обов’язків якого входило забезпечення збереження майна Приватного акціонерного товариства «ММК ім. Ілліча», проникали на охоронювану територію та викрадали з залізничних вагонів вугілля марки «кокс».
 
 
 
У подальшому вугілля перевантажувалось до вантажних автомобілів, які перебували в користуванні учасників ОЗГ, та вивозилось для переховування у складських приміщеннях з метою подальшої реалізації.
 
 
 
Діяльність злочинної групи викрито та припинено правоохоронцями.
 
 
 
Досудове розслідування завершено.
 
 
 
Максимальне покарання за санкціями статей складає до 12 років позбавлення волі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення