Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Укрзалізниця повертає ще один маршрут з Києва до Карпат

Укрзалізниця повертає ще один маршрут з Києва до Карпат
182708 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поїзд Київ – Рахів відновив своє курсування учора, 3 серпня. Відтепер дістатися до Карпат з Києва потягом стає ще зручніше, проте лише за дотримання певних умов. Укрзалізниця вже здійснює продаж квитків
Поїзд №217/218 Київ – Рахів відновив своє курсування відправленням з Києва учора, 3 серпня. Про це повідомила Укрзалізниця на своєму офіційному сайті. Далі він курсуватиме у напрямку Рахова по непарних днях, а у зворотному – по парних. Поїзд відправляється з Києва приблизно о 15 годині та зупинятиметься у Шепетівці, Львові, Івано-Франківську, Яремчі, Ворохті, Ясінях та Рахові.
У компанії зазначають, що для посадки пасажири зобов’язані вдягнути захисну маску та пройти вимірювання температури як у приміщенні вокзалу, так і безпосередньо перед посадкою. З міркувань безпеки пасажирам також радять утриматися від пересування по вагонах.
Укрзалізниця також нагадує, що перед кожним відправленням поїзди дезінфікують, а постільну білизну посилено перуть та обробляють. У кожному вагоні встановлено дозатор з дезінфікуючою речовиною, яким можуть користуватися пасажири. Бригади на маршрутах забезпечені масками та рукавичками та мають дійсний медогляд.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Укрзалізниця
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео