Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Підтримав та взяв участь в урочистому святкуванні Всесвітнього Дня Вишиванки, зібралися патріоти країни, жителі Дніпра, а також до святкування приєдналися і гості міста

Петровський Олександр Володимирович: Підтримав та взяв участь в урочистому святкуванні Всесвітнього Дня Вишиванки, зібралися патріоти країни, жителі Дніпра, а також до святкування приєдналися і гості міста
177743 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місті Дніпро відбувся захід до Всесвітнього Дня Вишиванки. Дана подія проходила на Фестивальному причалі міста. У цьому чудовому місці зібралися патріоти країни, жителі Дніпра, а також до святкування приєдналися і гості міста, які люблять свою рідну країну і шанують традиції.

Це свято, особливе тим що своїм духом патріотизму об'єднує всіх українців. Кожен охочий може приєднатися до акції надягнути вишиванку і піти на роботу або навчання.

Вишиванка - це не просто одяг, це частинка душі українського народу. З давніх-давен наші предки вміли бачити красу в  простих речей  та строювати справжні витвори мистецтва зі звичайної тканини й ниток. Точно невідомо, коли ж виникла вишивка і коли стала елементом мистецтва. Дослідники які займаються вивченням розвитку вишиванки стверджують, що її розвиток відбувався протягом декількох століть. Весь час наші предки збагачували вишиванку все новими й новими орнаментами, кольорами та техніками. У давні часи люди вірили, що вишиванка має велике значення вона оберігає людину, дарує їй гарну долю і  міцне здоров'я.  Процес створення виробу - це особлива церемонія. Жінки в процесі вишивання молилися і вірили, що ці молитви зроблять вишиванку сильніше і зарядять її тільки позитивними емоціями.

У День Вишиванки завжди проводять різні заходи. В організації свята брали участь: Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» і Міжнародний благодійний фонд «Нова Україна». Також на святі були присутні почесні гості, серед яких представники різних організацій.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення