Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Аграрна партія оголосила про участь в місцевих виборах

Аграрна партія оголосила про участь в місцевих виборах
90103 ПЕРЕГЛЯДІВ

Аграрна партія України буде брати участь у місцевих виборах 2020 року. Таке рішення було прийнято на з’їзді партії, що відбувся 28 липня у місті Києві, повідомляють у прес-службі партії.

Голова Аграрної партії Михайло Поплавський під час з’їзду поставив однопартійцям завдання отримати максимальну кількість голосів на місцевих виборах і привести до місцевої влади справжніх професіоналів, фахових аграріїв та лідерів громадської думки, що забезпечить організації чітке місце на політичному полі.

«Зважаючи на суттєве збільшення важливості розвитку аграрного сектору в економіці України, очевидним є потужний суспільний запит на політичну силу, яка б системно та професійно захищала інтереси людей, пов’язаних з аграрним виробництвом. Саме такою політичною силою була і є Аграрна партія України! Кандидати від Аграрної партії візьмуть участь у жовтневих виборах, щоб громадяни обрали місцеву владу з тих, кого вони особисто знають і кому довіряють. Фаховість, знання проблем, що потребують вирішення - головні критерії висування кандидатів, тому що ми прагнемо реальних змін! На зміну популістам мають прийти справжні господарі і професіонали, а це і є Аграрна партія України!»- зазначив Михайло Поплавський.

Відомий політичний експерт Вадим Карасьов зауважив: «Прийшов час Аграрній партії грати вже в вищій або прем’єр лізі української політики. Претендувати на парламентське і урядове представництво . Для цього відкриваються сьогодні всі можливості. Адже значний відсоток населення працює в аграрному секторі України, це достатньо велика кількість людей. Головне завдання їх мобілізувати, надати нове дихання, надихнути, розробити і втілити серйозну програму по захисту українського села і селянства»

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Аграрна партія України,місцеві вибори
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео