Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Перший закордонний візит президентки Молдови буде до Києва!

Перший закордонний візит президентки Молдови буде до Києва!
171385 ПЕРЕГЛЯДІВ

24 грудня 2020 року відбулася інавгурація новоспеченої президентки Молдови — Маї Санду. Вона вже довгий час займається політичною діяльністю Була Міністром просвіти Молдови, депутатом парламенту та прем’єр-міністром. Вперше балотувалась на пост президента ще у 2016 році, проте 2020 року перемогла та зайняла пост глави держави.

В першому турі виборів вона зайняла перше місце із найвищим результатом — 36,16%. А в другому турі, зійшовшись із дійсним президентом, розгромила його з результатом 57,7%. У кількості голосів це дорівнює аж 224 470.

Наступного дня після інавгурації, Володимир Зеленський зателефонував Маї Санду та привітав з блискучою перемогою. Під час телефонної розмови він запросив її відвідати Україну. Президентка погодилась та сказала, що перший візит, який вона зробить за кордон — буде політична мандрівка до України. Тож тепер ми чекаємо 12 січня. Саме цього дня до Києва приїде Мая Санду.

Тож новий 2021 рік ми розпочнемо з перезавантаження та покращення відносин між Україною та Молдавською республікою. Це дає нам надію на те, що цього року ми знайдемо нових партнерів та закріпимо старі зв'язки.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео