Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

“Немає жодного сенсу вводити локдаун!” – заявляє Ірина Верещук

“Немає жодного сенсу вводити локдаун!” – заявляє Ірина Верещук
127720 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час одного зі своїх виступів на телебаченні Ірина Верещук заявила, що немає жодного сенсу вводити локдаун, тим паче зараз. Потім цією інформацією вона поділилась на сторінці в Фейсбуці. Проте, які аргументи використовувала політик та чи дослухаються до неї однопартійці?

Народний депутат “Слуги народу” заявила на широкий загал свою позицію стосовно локдауну так: ”Моя позиція – локдаун як мінімум потрібно перенести. Я розумію, що може бути пік захворюваності, який буде збігатися з грипом, сезонним захворюванням, і це може бути навіть в лютому, і тоді можна це розглядати”. З її позицією згодна значна частина медиків та політиків.

За її словами, локдаун планували, як критичну міру. Його хотіли ввести, якщо в країні буде зайнято від 50% і вище койкомісць у лікарнях. Також, якщо будуть досить високі показники захворюваності. Проте наразі ці показники набагато менші за ті, які влада очікувала. В лікарнях вільно понад 50% койкомісць. Відсоток тих, хто інфікований хворобою, набагато менший, ніж тих, хто її подолав. А рівень смертності не високий і держава в змозі його контролювати.

Звісно, як і будь-яка хвороба, ця забирає багато життів. Та якщо політики хочуть вберегти країну, то локдаун варто перенести. Країна не витримає, якщо все закриють ще на 2-3 місяці. Адже це вагомий удар по малому бізнесу. Тож якщо і вводити локдаун, то лише тоді, коли це буде дуже необхідно, або коли розпочнеться ще й епідемія грипу. А поки що в цьому немає жодного сенсу.

Проте, Міністерство охорони здоров’я, як і Офіс Президента поки що не дало жодних офіційних даних стосовно зміни дати локдауна. Тож це питання залишається відкритим. Але вирішуватимуть його протягом найближчого часу. А поки що всі радіють тому, що статистика кожного дня стає дедалі кращою.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео