Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Є поранені: що прихильники Трампа роблять в будівлі Конгресу США та що там відбувається з Нацгвардією

Є поранені: що прихильники Трампа роблять в будівлі Конгресу США та що там відбувається з Нацгвардією
95084 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно всіх сповістили про захоплення будівлі Конгресу США. Його захопили прихильники чинного президента Америки. У штаті Аризона саме в цьому місці проходили перемовини палат після виборів. Вони обговорювали те, як пройшло голосування та які заперечення воно викликало. Про це повідомляє сенатор Джеймс Ленкфорд.

Наразі велика група людей перебуває в будівлі Конгресу, проте жодних перемовин вони не ведуть. У зв’язку з цими подіями за даними Ленкфорда, усьому сенату довелось піти на перерву. Разом з ними перерву взяла й Палата представників.

Аби визволити Конгрес, місцеві поліціянти застосовували різні способи. Доходило навіть до використання газу, проте розігнати тих, хто знаходиться в будівлі так і не вдалось. За останніми даними Америки, прихильники Трампа повністю відмовились покидати будівлю. А у разі намагань поліціянтів визволити будівлю, вони починають нападати на всіх, хто намагається підійти. Для більшої безпеки поліція звернулась до законодавців із проханням застосовувати протигази.

Що ж стосується жертв, то наразі в будівлі конгресу перебуває поранена дівчина, яка потребує медичної допомоги. Стан здоров’я в неї наразі критичний, проте протестувальники відмовляються її віддати лікарям.

Через таку складну ситуацію меру Вашингтону довелось ввести комендантську годину. Вона починає діяти з 18.00 і до ранку. Для підтримання порядку Трамп направив Нацгвардію до Вашингтону. Адже саме сьогодні мали затвердити результати виборів Конгрес та Сенат. Проте через останні подій, це довелось відкласти на якийсь час.

5 січня Трамп обіцяв влаштувати “битву” за президентство, та чи про це він говорив, наразі невідомо. Всі подробиці повідомлять після завершення звільнення будівлі Конгресу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео