Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Тепер оскарження повноважень делегації Росії в ПАРЄ офіційно прийняте!

Тепер оскарження повноважень делегації Росії в ПАРЄ офіційно прийняте!
146112 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олексій Гончаренко, який наразі є представником України в Парламентській асамблеї Ради Європи повідомив, що з ініціативи України було оскаржено надання Росії повноважень у ПАРЄ. У 2015 році через агресію проти України, делегацію Росії позбавили прав голосу. Звісно, це було не вигідно Російській Федерації. Тож у 2017 році вони оскаржили таке рішення. Через те що просто скарги не подіяли, вони вирішили пригальмувати сплату внесків до ПАРЄ.

Через те, що санкції накладали багато заборон, Росія у 2019 році все ж таки домоглася тимчасового зупинення дії резолюції. Таке рішення зумовило повернення всіх повноважень Російській Федерації без обов’язкового виконання всіх зобов’язань перед Європейським союзом. Але Російська Федерація не зменшила агресію проти нашої держави. Тому делегація України оскаржила зняття санкцій з Росії та звернулась із проханням про продовження дії резолюції.

Сьогодні повідомили, що вагома частина делегатів проголосувала за відмову в наданні повноважень російській делегації. Тепер готують спеціальну процедуру, за якою буде проведено офіційний розгляд цієї справи. Наразі необхідно зібрати Моніторинговий комітет, який підготує доповідь, і процедурний комітет, який підготує думку. Після цього їх винесуть на розгляд Асамблеї, яка й скаже остаточний висновок.

Все це відбуватиметься під час зимової сесії, яка проходитиме з 25 по 29 січня. Не дивлячись на те, що вона проходитиме у досить незвичному форматі, всі питання будуть розглядати й звичному порядку. Делегати повинні будуть брати участь в ній дистанційно, аби запобігти поширенню хвороби. Українська делегація вже перебуває у Страсбурзі. Тож вони чекають на офіційний початок розгляду цього питання. Сподіваємось, що рішення буде на користь санкцій.


Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео