Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чого чекати Україні від форуму, який відбуватиметься в Давосі? Чи буде показане певне коло змін, чи все залишиться так, як є?

Чого чекати Україні від форуму, який відбуватиметься в Давосі? Чи буде показане певне коло змін, чи все залишиться так, як є?
102312 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні анонсували про початок проведення щорічної сесії Всесвітнього економічного форуму. На ньому будуть присутніми представники більше ніж двох десятів лідерів ряду найбільших держав. Експерти проаналізували, що чекатиме на Україну, після проведення цього форуму. Проте жодних втішних висновків, на жаль, вони не оприлюднили.

По-перше, на думку Ілії Куси, цього року те, що будуть обговорювати під час засідання особливою оригінальністю не відрізняються. Вони будуть розглядати проблеми, що виникли через пандемію, способи, якими це можна усунути найшвидше і, звісно проблеми світової економіки. Наша країна знаходиться не в топі світової повістки. В нас ще надто багато проблем в середині самої країни. Поки ми не вирішимо їх, претендувати на якісь “прориви” ми не можемо. Тож на площадках такого роду нам поки нічого не світить зауважив експерт. Крім того, в нашої країни немає жодних конкретних пропозицій, стосовно того, як і що можна вирішити. Тож цього року ми скоріше їдемо туди, аби просто помовчати.

На думку Вадима Трюхана, в нас немає жодних шансів привернути увагу на Давоському форумі. Хоча участь у такого роду заходах може значно покращити стан країни. Сам форум проходитиме у 2 етапи. Перший відбудеться з 24 по 29 січня у режимі онлайн. А друга частина проходитиме влітку в Сінгапурі. Вперше за багато років через пандемію його проведуть не на території Європи.

Але крім цього на форумі й так буде багато цікавого. Адже вперше за багато років на ньому виступатиме лідер Китаю Сінь Цзіньпін. Крім того, вперше після нападу на Навального, виступить і президент Росії особисто. А от Україна цього року вирішила поставитись байдуже до події такого рівня. Адже ніхто з особистостей, що пробувають на високій посаді, не виступатиме цього року, що не так вже й добре для України.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео