Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Невже Володимир Зеленський планує іти на другий строк?

Невже Володимир Зеленський планує іти на другий строк?
175504 ПЕРЕГЛЯДІВ

Передвиборча кампанія нинішнього президента України містила в собі обіцянку про те, що Володимир Зеленський обійматиме посаду Президента України лише протягом 5 років. Після завершення терміну, він не буде виставляти свою кандидатуру на вибори. Його метою було – очищення державного апарату від закостенілих принципів та систем. Нинішній президент гадав, що для знищення корупції в країні йому вистачить одного терміну. Також в його планах було підняти рівень життя населення.

Проте, як виявилось 5 років не такий вже великий термін, аби завершити війну та розібратись з усіма її наслідками. Так, ситуація на сході покращилась, але це ще не кінець, та й Крим і досі залишається анексованим. Тому 20 травня 2020 року, через рік після виборів Володимир Зеленський, під час інтерв’ю зауважив, що він подасть свою кандидатуру на наступні вбори. Проте на другий строк він піде лише у тому випадку, якщо його обере населення. Передбачити, що трапиться, під час майбутніх виборів, неможливо, адже в нашій країні рейтинг довіри до політиків змінюється дуже швидко. Ще кілька тижнів тому рейтинг довіри до президента був високим, зараз низький, а що буде через тиждень, передбачити неможливо. Тож тут навіть аналітики розводять руками.

Але нинішній президент все ж таки спробує себе ще раз. Як запевняє Гео Лерос, під час свого Дня народження Володимир Зеленський поділився власними планами зі своїм найближчим оточенням. Гео Лерос заявив ”Тепер це офіційно! Позавчора на святкуванні свого дня народження, Зеленський своєму найближчому оточенню заявив, що йде на другий термін! Може нам пора забрати пасочки у цього хлопчика?” Чим підтверджена така реакція політика, поки невідомо, адже коментарів він не дає. Проте в населення є ще як мінімум три роки для того, щоб прослідкувати за діяльністю Володимира Зеленського та вирішити, чи довірять вони свою долю до рук цього президента ще раз.


Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео