Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ЄС підтримує реформи України!

ЄС підтримує реформи України!
6616 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно відбулось засідання “Україна – ЄС”. В результаті чого Денис Шмигаль зміг зробити висновок про те, що ЄС повністю підтримує Україну в її намаганнях реформувати закони. За останніми даними, як засвідчив очільник уряду, співпраця України та Європейського союзу стає дедалі амбітнішою та насиченішою.

Попри всі виклики, які кидала нам пандемія, ми все ж таки змогли провести необхідні нам зустрічі зі стратегічними партнерами. ЄС, за словами Шмигаля, демонструє велику зацікавленість у співпраці у співпраці з нами. Політик переконаний, що останнє засідання стало дуже важливим етапом у формуванні відносин між Україною та ЄС.

На одному з останніх засідань ми засвідчили, що ладні провести всі необхідні реформи для того, аби стати частиною ЄС. Тож в ЄС це не залишилось без уваги. Наші політики разом із партнерами вже окреслили спільні напрямки сумісного руху. За словами Дениса Шмигаля: “Ми засвідчили нашу повну готовність до подальших реформ і подальшої трансформації країни відповідно до кращих європейських практик. У глобальному контексті нам вдалося окреслити спільні точки для подальшого руху в напрямі пришвидшеної європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також подальші спільні кроки у частині інтеграції до внутрішнього ринку ЄС і поглиблення секторальної інтеграції”.

Крім того, ми стали вже набагато ближчими до отримання безвізового режиму, який стосується ще й промислових перевезень. Тому політики прогнозують, що питання про те, чому Україна й досі не є частиною ЄС, вирішиться не пізніше, ніж у 2030 році. Ми взяли вірний курс, тож тепер нам залишається лише рухатись ним, заручившись підтримкою партнерів. Адже НАТО та ЄС вже протягом певного часу намагаються допомогти нам у врегулюванні того, що відбувається на Донбасі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео