Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Продовження розслідування подій Революції гідності: що залишилось з’ясувати про беркутівців?

Продовження розслідування подій Революції гідності: що залишилось з’ясувати про беркутівців?
46732 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні повідомили про те, що Печерський районний суд міста Києва офіційно дозволив провести досудове розслідування справи, яка стосується двох беркутівців. Адже з них не зняли обвинувачень в перевищенні службових обов’язків. У слідства є інформація стосовно того, що вони жорстоко обійшлися із двома активістами Революції гідності.

Вже багато років вони намагаються сховатись від слідства. Тож суд постановив, що в такому разі поліціянтам дозволяється провести розслідування без їхньої участі. 23 січня 2014 року вони провели затримання 9 активістів. Після чого автомайданівців сильно побили та склали на них свідомо неправдиві рапорти. Тож тепер поліція самостійно з’ясує всі обставини подій, після чого вони передадуть всі матеріали справи до суду, який винесе вирок стосовно обох злочинців.

Також повідомили про те, що Печерський районний суд міста Києва дозволив провести заочне слідство у справі колишнього командира полку міліції особливого призначення "Беркут", підпорядкованого Головному управлінню МВС України. Йому висувають обвинувачення у тому, що сталося 18-20 лютого 2014 року.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео