Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Українська та американська сторони обговорили питання безпеки

Українська та американська сторони обговорили питання безпеки
140256 ПЕРЕГЛЯДІВ

Американські владні структури виявили готовність співпрацювати з Україною у сфері забезпечення безпеки. У Вашингтоні пройшла зустріч американської та української сторін, де говорили про кібербезпеку та заходи, яких необхідно вжити для  протидії загрозам у кіберпросторі.

У Вашингтоні відбулася зустріч за участю посла України у Сполучених Штатах Івана Чалого, та Іванни Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, з Андреа Томпсон, заступником держсекретаря США з питань міжнародної безпеки. Однією з тем обговорення сторін стало проведене напередодні засідання міністрів закордонних справ держав, які є членами НАТО. Під час зустрічі її учасники у позитивному ключі оцінили рішення про посилення присутності НАТО у Чорному морі, яке було прийнято на цьому засіданні.

Українські учасники зустрічі подякували США за систематичну допомогу, яку держава надає Україні, та зауважили, що готові почати закупівлю американських товарів для розвитку і підтримання вітчизняного оборонного сектору. Андреа Томпсон зі свого боку дала високу оцінку діям України у напрямку реформування оборонного сектору, які були зроблені останніми роками. Особливо було відзначено запровадження прямих закупівель державними замовниками у сфері оборони.

Одним з ключових питань стало обговорення загрози, від якої Україна потерпає у кіберпросторі. Найбільше кібернебезпека посилюється напередодні виборів Президента. США готові спільно протистояти віртуальним атакам, оскільки, як зазначили американські представники, кіберзагрози не можна обмежити кордонами.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення