Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент Франції погодився приїхати до України

Президент Франції погодився приїхати до України
32668 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 11 січня відбулася телефона розмова президента України Володимира Зеленського з президентом Франції Емманюелем Макроном.

Пі час телефонної розмови Володимир Зеленський запросив президента Франції відвідати Україну. Емманюель Макрон погодився відвідати Київ на запрошення Володимира Зеленського й очільники держав вирішили продовжити двосторонній діалог. Також, сторони домовилися, що найближчим часом буде проведено тристоронній телефонний дзвінок у  якому  братимуть участь: Україна – Франція – Німеччина.

Наразі поки дату візиту не відомо.

Крім того, під час телефонної розмови Володимир Зеленський і Емманюель Макрон обговорили співпрацю у розслідуванні літака МАУ, що було збито в Ірані та домовилися про залучення французьких фахівців до розшифровки «чорних скриньок» літака, а також подальші кроки на виконання домовленостей, досягнутих у «нормандському форматі».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення